آخرین اخبار سایت های دانلود
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 6023
تعداد نوشته ها : 0
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

ضدویروس ایمن نسخه تک‌کاربره ویندوز (طلایی)

• عدم نیاز به نصب و قابل اجرا از روی سی‌دی

• همراه با سی‌دی راه‌انداز با ویندوز XP مستقل از سیستم

• بدون محدودیت استفاده از نظر تعداد سیستم

• با اشتراک یک‌ساله (ارسال ۱۲ نسخه در سال)

• همراه با نسخه DOS

اطلاعات بیشتر
خرید اینترنتی
تمدید اشتراک

 

نسخه طلایی

پس از ارائه موفق محصولاتی چون ضدویروس ایمن ویژه نسخه DOS و  نسخه شبکه‌های Novell و Windows آزمایشگاه تحقیقات ویروسهای رایانه ای ایمن، نسخه تک کاربره  Windows را نیزبه بازار عرضه نمود.
این نرم افزار که بر روی یک لوح فشرده (CD) عرضه می شود مجهز به قفل نرم افزاری بوده و بنابراین قابل کپی کردن و تکثیر نمی باشد.
ضدویروس ایمن تحت ویندوز نیاز به نصب نداشته و با اجرای فایل اصلی از روی CD، نرم افزار اجرا خواهد شد.

مزایای نسخه طلایی

 

دارای اشتراک یک‌ساله (ارسال ۱۲ نسخه در سال)

کاربران پس از خرید این محصول بایستی کارت اشتراک موجود در آن را پر کرده و برای ما ارسال نمایند. با دریافت کارت اشتراک کاربر، وی به صورت رسمی مشترک این محصول به شمار آمده و به مدت یک سال هر ماه نسخه جدید آن را بر روی سی‌دی دریافت خواهد نمود.

بررسی فایلهای فشرده

بسیاری از کاربران برای صرفه جویی در فضای دیسک خود و یا به منظور نقل و انتقال آسان تر فایلها ،آنها را به صورت فشرده در می آوردند که ممکن است شامل فایلهای آلوده باشند و نیز بعضی از کرم های اینترنتی خود را به صورت فایلهای فشرده به نامه های الکترونیکی ضمیمه کرده و ارسال می نمایند. برای مبارزه با اینگونه ویروسها و نیز جلوگیری از انتقال تصادفی برنامه های آلوده، ضد ویروس ایمن فایلهای فشرده را نیز بررسی کرده و در صورت یافتن آلودگی، نسبت به پاکسازی آن اقدام می نماید.
به این صورت که فایلهای داخل فایل فشرده به هر تعداد که باشند توسط ایمن شناسایی و ویروسهای آن پاکسازی خواهند شد.

بررسی پروسه های موجود در حافظه

بسیاری از ویروسهای کامپیوتری پس از اجرا به صورت یک پروسه در حافظه باقی مانند که این مساله علاوه بر اینکه باعث فعال ماندن ویروس می شود از عملکرد صحیح ضد ویروس نیز جلوگیری بعمل می آورد. ضد ویروس ایمن در ابتدای هر عمل ویروس یابی یا ویروس زدایی علاوه بر بررسی پروسه های موجود در حافظه و خارج نمودن پروسه های آلوده از آن، فایلهای مربوط به آنها را نیز پاکسازی می نماید.

پاکسازی Registry

بسیاری از ویروسها جهت اجرای خودکار و یا اهداف دیگر خود را در رجیستری ثبت می نمایند. پس از اینکه ویروسها توسط ضد ویروسها پاکسازی می شوند، این کلیدها در رجیستری باقی مانده و ممکن است باعث بوجود آمدن مزاحمتهایی برای کاربر شده و یا از عملکرد صحیح سیستم جلوگیری بعمل آورند. ضد ویروس ایمن با پاک کردن اینگونه کلیدها و مقادیر از رجیستری،هر گونه اثرات بعدی ویروسها را از بین می برد.

شناسایی سریع فایلها

 ضد ویروس ایمن با استفاده از الگوریتم های بهینه برنامه نویسی این امکان را بوجود آورده است که عمل شناسایی فایلها و در واقع آنها با سرعت بیشتری صورت گیرد. یکی از روشهای مورد استفاده، عدم فایلهای غیر قابل آلوده شدن می باشد.

اولین پشتیبانی کننده ویروس‌های شایع (ایرانی / خارجی)

با توجه به ارتباط گسترده این شرکت با تعداد زیادی از کاربران در سراسر ایران، ویروس‌های شایع خیلی سریع به این شرکت رسیده و ضدویروس آن در اسرع وقت آماده می‌گردد.

بهترین پشتیبانی کننده ویروس‌های ایرانی

از آنجاییکه اغلب ویروس‌های ایرانی در سطح بین‌المللی شایع نیستند، لذا ضدویروس‌های خارجی فقط در موارد اندکی قادر به شناسایی ویروس‌های ایرانی هستند که از این تعداد نیز درصد کمی را پاکسازی می‌نمایند.

پاکسازی صد در صد ویروس‌های قابل شناسایی

ضدویروس‌های خارجی با توجه به عملکردشان و به اذعان تهیه‌کنندگان آنها تعداد زیادی از ویروس‌هایی را که می‌شناسند، پاکسازی نمی‌کنند ولی ضدویروس ایمن تمامی ویروس‌هایی را که می‌شناسد، به طور کامل پاکسازی نیز می‌نماید.

رابط کاربر زیبا و دوزبانه (فارسی/ انگلیسی)

نسخه تحت Windows ایمن دارای محیطی زیبا بوده و گزینه‌های مختلف آن به صورت دو زبانه می‌باشد که این مسأله استفاده از آن را برای کاربران فارسی زبان به ویژه کاربران نسخه DOS، به مراتب آسان کرده است. همچنین سعی شده است تنظیمات برنامه بسیار آسان و به دور از هرگونه پیچیدگی برای کاربران غیرحرفه‌ای باشد.

Guard در محیط Windows

این قابلیت جلوی کپی، اجرا و یا هر گونه استفاده دیگری از فایل‌های آلوده را گرفته و سدی محکم در مقابل ورود ویروس‌ها به داخل سیستم ایجاد می‌نماید. قابل ذکر است که  این قابلیت در آینده نزدیک به سیتم اضافه خواهد گردید.

در دسترس بودن طراحان تولید کنندگان نرم‌افزار

چون طراحان ضدویروس ایمن در داخل کشور بوده و به صورت تلفنی یا حضوری قابل دسترس می‌باشند، در مواردی که کاربران با مشکلی مواجه شوند، بسیار راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانند با آنها ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را مطرح نمایند.

دسته ها :
شنبه هشتم 3 1389

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

ضدویروس ایمن نسخه تک‌کاربره ویندوز (سیمرغ)

• دارای گارد فایل
• امکان بروزرسانی خودکار از طریق اینترنت به مدت یکسال
• شناسایی ویروس بصورت Heuristic
• تصحیح دستکاری ویروس‌ها در رجیستری
• شناسایی پروسه‌ها
نسخه ویژه سمیرغ با قابلیت نصب بر روی سه رایانه (با قیمت ۲۶۰۰۰۰ ریال) قابل تهیه از نمایندگی های مجاز و فروشگاه های معتبر نرم‌افزاری

اطلاعات بیشتر
خرید اینترنتی
تمدید اشتراک

ضدویروس ایمن نسخه تک‌کاربره ویندوز (سیمرغ)

امروزه با فراگیر شدن اینترنت و دسترسی نسبی اغلب کاربران خانگی به آن، سرعت شیوع ویروس‌ها بسیار زیاد شده است. لازمه مبارزه با اینگونه ویروس‌ها داشتن ضدویروسی است که با امکان بروز شدن از طریق اینترنت بتواند جدیدترین ویروس‌های شایع را شناسایی و پاکسازی نماید. در راستای برآورده شدن این نیاز کاربران، ضدویروس تک‌کاربره ایمن با قابلیت نصب بر روی سیستم کاربر به بازار عرضه شده است. این محصول که با نام تجاری سیمرغ در بازار شناخته می‌شود با قابلیت‌های مختلف خود به ضدویروسی مناسب برای کاربران خانگی و کسانی که از نوت‌بوک استفاده می‌نمایند، تبدیل گردیده است. از جمله امتیازات این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:


• قیمت بسیار مناسب:
این محصول از لحاظ قیمت در بین تمامی ضدویروس‌های موجود در بازار ایران برای کاربران خانگی مناسب‌ترین گزینه می‌باشد.

• نصب آسان:
برنامه نصب ضدویروس ایمن کاملاً فارسی بوده و در تمامی مراحل با توضیحات کامل کاربر را در جهت نصب آسان برنامه یاری می‌رساند. برای نصب نسخه سیمرغ کاربر به کلید فعال‌سازی برنامه نیاز دارد که می‌تواند آن را از طریق اینترنت و با مراجعه به سایت ضدویروس ایمن دریافت نماید. اما در صورتیکه کاربر به اینترنت دسترسی نداشته باشد، می‌تواند از طریق تماس تلفنی با بخش پشتیبانی ضدویروس ایمن نسبت به دریافت کلید فعال‌سازی اقدام کند.

• امکان بروزرسانی از طریق اینترنت:
پس از نصب ضدویروس ایمن بر روی سیستم کاربر، برنامة بروزرسانی خودکار اجرا شده و در حافظه قرار می‌گیرد. این برنامه در صورتیکه سیستم کاربر به اینترنت متصل باشد در فواصل زمانی خاص به سایت ضدویروس ایمن مراجعه کرده و در صورت وجود داده‌های جدید بروزرسانی، نسبت به دریافت آنها اقدام می‌کند. به علت کم بودن حجم داده‌های بروزرسانی عملیات دریافت آنها در مدت زمانی کوتاه انجام می‌گیرد.

• گارد فایل:
هر ضدویروسی علاوه بر داشتن امکان جستجوی مسیرها و فایل‌ها برای یافتن آلودگی، باید بتواند جلوی ورود و اجرای فایل‌های آلوده به سیستم را نیز بگیرد. این قابلیت معمولاً با نام گارد فایل مطرح می‌شود و برنامه‌ایست که با مقیم شدن در حافظه و نظارت بر فعالیت‌های سیستم، جلوی دسترسی یا اجرای فایل‌های آلوده را می‌گیرد. ضدویروس ایمن با داشتن گارد فایل امنیت هرچه بیشتر سیستم کاربران را فراهم می‌نماید.

• اشتراک رایگان یکساله:
پس از دریافت کلید فعال‌سازی، کاربر به مدت یکسال، دارای اشتراک رایگان نرم‌افزار ضدویروس ایمن می‌باشد و می‌تواند نرم‌افزار خود را صرفاً از طریق اینترنت بروزرسانی نماید.

• پاکسازی رجیستری:
بسیاری از ویروس‌ها به منظور رسیدن به اهداف خود تغییراتی در رجیستری ایجاد می‌نمایند که باقی ماندن تغییرات ایجاد شده بعد از پاکسازی آنها ممکن است برای کاربر مزاحمت‌هایی ایجاد نموده یا حتی از عملکرد صحیح سیستم جلوگیری نماید. ضدویروس ایمن تا حد ممکن رجیستری را به حالت قبل از آلودگی بازمی‌گرداند تا هرگونه اثرات بعدی ویروس‌ها را از بین ببرد.

توجه:
در صورتیکه شماره شناسایی این محصول را در اختیار دارید، برای نصب لازم است آن را از لینک زیر دانلود نمایید:

http://www.ImenAntiVirus.com/imen.zip

در غیر اینصورت برای خرید آن می‌توانید به مراکز معتبر فروش و توزیع نرم‌افزار در سراسر کشور مراجعه نموده یا اینکه از طریق اینترنت با استفاده از لینک زیر اقدام نمایید:

http://www.imenantivirus.com/eShop.aspx?Buy=Simorgh

دسته ها :
شنبه هشتم 3 1389

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

ضدویروس ایمن نسخه تک‌کاربره ویندوز (هما)

• دارای گارد فایل
• امکان بروزرسانی خودکار از طریق اینترنت به مدت یکسال
• شناسایی ویروس بصورت Heuristic
• تصحیح دستکاری ویروس‌ها در رجیستری
• شناسایی پروسه‌ها
دارای سی دی راه انداز با ویندوز XP مستقل از سیستم
امکان پاکسازی سیستم کاربر با استفاده از ضدویروس نصب شده بر روی سیستم اصلی در حالت راه‌اندازی با سی‌دی راه‌انداز
بررسی فایل اجرایی ضدویروس قبل از اجرا و ترمیم آن در صورت آلوده بودن
نسخه ویژه هما با قابلیت نصب بر روی سه رایانه (با قیمت ۳۵۰۰۰۰ ریال) قابل تهیه از نمایندگی های مجاز و فروشگاه های معتبر نرم‌افزاری

اطلاعات بیشتر

خرید اینترنتی

تمدید اشتراک

ضدویروس ایمن نسخه هما

امروزه با فراگیر شدن اینترنت و دسترسی نسبی اغلب کاربران خانگی به آن، سرعت شیوع ویروس‌ها بسیار زیاد شده است. لازمه مبارزه با اینگونه ویروس‌ها داشتن ضدویروسی است که با امکان بروز شدن از طریق اینترنت بتواند جدیدترین ویروس‌های شایع را شناسایی و پاکسازی نماید. علاوه بر این گاهی نحوه عملکرد ویروس‌ها به گونه‌ایست که از اجرای صحیح ضدویروس‌ها جلوگیری کرده یا حتی فایل‌های مربوط به آنها را آلوده می‌کنند. در این حالات لازم است ضدویروس این امکان را داشته باشد که در محیطی کاملاً مستقل از سیستم عامل نصب شده بر روی سیستم، بتواند کار کرده و سیستم کاربر را پاکسازی نماید. همچنین در صورت آلوده شدن فایل ضدویروس، باید بتواند قبل از اجرا آنرا پاکسازی کرده و بدینوسیله از شیوع بیشتر ویروس جلوگیری نماید. در این راستا ضدویروس تک‌کاربره ایمن با قابلیت نصب بر روی سیستم کاربر به همراه سی‌دی نجات با نام تجاری هما به بازار عرضه شده است که با قابلیت‌های منحصر به فرد خود به ضدویروسی مناسب برای کاربران خانگی و کسانی که از نوت‌بوک استفاده می‌نمایند، تبدیل گردیده است. از جمله امتیازات این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

• نصب آسان:
برنامه نصب ضدویروس ایمن کاملاً فارسی بوده و در تمامی مراحل با توضیحات کامل کاربر را در جهت نصب آسان برنامه یاری می‌رساند. برای نصب نسخه هما، کاربر به کلید فعال‌سازی برنامه نیاز دارد که باید آن را از طریق اینترنت و با مراجعه به سایت ضدویروس ایمن دریافت نماید.

• امکان بروزرسانی از طریق اینترنت:
پس از نصب ضدویروس ایمن بر روی سیستم کاربر، برنامه بروزرسانی خودکار اجرا شده و در حافظه قرار می‌گیرد. این برنامه در صورتیکه سیستم کاربر به اینترنت متصل باشد در فواصل زمانی مشخص به سایت ضدویروس ایمن مراجعه کرده و در صورت وجود داده‌های جدید بروزرسانی، نسبت به دریافت آنها اقدام می‌کند. عملیات بروزرسانی و دریافت فایل‌های لازم، به علت کم بودن حجم آنها در مدت زمان کوتاهی انجام خواهد گرفت.
• گارد فایل:
هر ضدویروسی علاوه بر داشتن امکان جستجوی مسیرها و فایل‌ها برای یافتن آلودگی، باید بتواند جلوی ورود و اجرای فایل‌های آلوده به سیستم را نیز بگیرد. این قابلیت معمولاً با نام گارد فایل مطرح می‌شود و برنامه‌ایست که با مقیم شدن در حافظه و نظارت بر فعالیت‌های سیستم، جلوی دسترسی یا اجرای فایل‌های آلوده را می‌گیرد. ضدویروس ایمن با داشتن گارد فایل امنیت هرچه بیشتر سیستم کاربران را فراهم می‌نماید.

• اشتراک رایگان یکساله:
پس از دریافت کلید فعال‌سازی، کاربر به مدت یکسال، دارای اشتراک رایگان نرم‌افزار ضدویروس ایمن می‌باشد و می‌تواند نرم‌افزار خود را صرفاً از طریق اینترنت بروزرسانی نماید.

• پاکسازی رجیستری:
بسیاری از ویروس‌ها به منظور رسیدن به اهداف خود تغییراتی در رجیستری ایجاد می‌نمایند که باقی ماندن تغییرات ایجاد شده بعد از پاکسازی آنها ممکن است برای کاربر مزاحمت‌هایی ایجاد نموده یا حتی از عملکرد صحیح سیستم جلوگیری نماید. ضدویروس ایمن تا حد ممکن رجیستری را به حالت قبل از آلودگی بازمی‌گرداند تا هرگونه اثرات بعدی ویروس‌ها را از بین ببرد.

•امکان پاکسازی سیستم کاربر با استفاده از ضدویروس نصب شده بر روی سیستم اصلی در حالت راه‌اندازی با سی‌دی راه‌انداز (با ویندوز XP مستقل از سیستم کاربر):
سی‌دی نصب نسخه هما به صورت راه‌انداز بوده و کاربر بوسیله آن می تواند سیستم را در محیط ویندوز XP مستقل از سیستم خود راه‌اندازی نماید. از آنجاییکه این ویندوز کاملاً مستقل از سیستم عامل نصب شده بر روی کامپیوتر کاربر می‌باشد، لذا در محیط آن هیچ ویروسی در حال اجرا نبوده و براحتی می‌توان کل سیستم را پاکسازی نمود. در این محیط برنامه‌ای وجود دارد که ضدویروس نصب شده بر روی سیستم کاربر را پیدا نموده و جهت پاکسازی سیستم، آنرا اجرا می‌نماید.

•قابلیت بررسی فایل اجرایی ضدویروس قبل از اجرا و ترمیم آن در صورت آلوده بودن:
به منظور جلوگیری از اجرای احتمالی ویروس‌ها در محیط ویندوز XP راه‌انداز، فایل مربوط به ضدویروس ایمن نسخه هما، قبل از اجرا بررسی گردیده و در صورت آلوده بودن احتمالی آن به ویروس، فایل مربوطه پاکسازی شده و سپس اجرا می‌گردد.

برای خرید این محصول می‌توانید به مراکز معتبر فروش و توزیع نرم‌افزار در سراسر کشور مراجعه نموده یا اینکه از طریق اینترنت با استفاده از لینک زیر اقدام نمایید:

http://www.imenantivirus.com/eShop.aspx?Buy=Homa

دسته ها :
شنبه هشتم 3 1389
X