آخرین اخبار سایت های دانلود
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 5885
تعداد نوشته ها : 0
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

خرید اینترنتی

با همکاری بانک پارسیان، سامانه فروش اینترنتی محصولات ضدویروس ایمن راه‌اندازی گردید. بنابراین از این پس کاربران می‌توانند با استفاده از کارت‌های اعتباری عضو شبکه شتاب نسبت به خرید محصولات مورد نظر خود اقدام نمایند. بدین منظور در همین صفحه برای خرید هر یک از محصولات بر روی لینک خرید اینترنتی مربوطه کلیک نمایید.

در صورتی که نمی‌توانید اینترنتی خرید نمایید اینجا را کلیک کنید.

در صورتی که نمی‌توانید از طریق اینترنت خرید یا تمدید اشتراک خود را انجام دهید به روش زیر نیز می‌توانید نسبت به سفارش محصول یا تمدید اشتراک آن اقدام نمایید :

۱- مبلغ معادل قیمت محصول مورد نظر به اضافه هزینه پست (معادل سه هزار تومان) را به شماره حساب زیر واریز نمایید:
 
بانک صادرات، شعبه بلوار ناهید تهران، کد ۲۵۲۸
حساب جاری سپهر   ۰۱۰۱۴۰۰۹۸۳۰۰۰
به نام احمد ادیب زاده و علی‌اصغر خسروی
تمدی اشترک هزینه پستی ندارد

۲- تصویر فیش بانکی مزبور را به همراه با مشخصات محصول خریداری شده  از طریق نمابر (به شماره ۲۲۰۵۳۹۲۷-۰۲۱) یا از طریق ایمیل (به آدرس sales@imenantivirus.com) ارسال نمایید. در صورتیکه نمی‌توانید به یکی از دو روش بالا اقدام نمایید، بایستی با بخش فروش شرکت مهران رایانه تماس گرفته و با خواندن شماره فیش بانکی و همچنین مشخصات محصول خریداری شده نسبت به نهایی کردن خرید خود اقدام نمایید.

۳- محصول خریداری شده توسط شما حداکثر تا چهار روز دیگر از طریق پست به دست شما خواهد رسید. در صورت عدم دریافت آن پس از این مدت، با بخش فروش (به شماره ٧-٢٦٢٠٢٤٩٣ ۰۲۱) تماس گرفته و با ارائه مشخصات خود وضعیت محصول خریداری شده را پیگیری نمایید.
دسته ها :
شنبه هشتم 3 1389
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

حذف نسخه داس از سبد محصولات ضدویروس ایمن

به اطلاع کلیه کاربران محترم ضدویروس ایمن نسخه داس می‌رساند که این نسخه از سبد محصولات ایمن حذف گردیده و زین پس بروزرسانی نمی‌گردد. این شرکت ضمن قدردانی از کاربران محترم، به منظور رعایت حقوق آنان توصیه می‌نماید که با خرید نسخه تک کاربره ویندوز که دارای ویندوز XP راه انداز مستقل از سیستم می‌باشد، نسبت به پاکسازی سیستم‌های خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که نسخه داس نگارش ۳/۸۶ نیز به صورت رایگان درون این بسته نرم‌افزاری موجود است.

دسته ها :
شنبه هشتم 3 1389

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

خرید محصولات ایمن از فروشگاه‌های زنجیره‌ای لاوان

با هماهنگی انجام گرفته با شرکت خدمات عرضه و پشتیبانی مروارید لاوان، از این به بعد کاربران محترم می‌توانند محصولات ضدویروس ایمن را علاوه بر نمایندگی‌های فروش ایمن، از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای لاوان نیز خریداری فرمایند. برای یافتن آدرس نزدیکترین شعبه این فروشگاه به محل سکونت یا کار خود اینجا را کلیک نمایید.

دسته ها :
شنبه هشتم 3 1389

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

ویروس یابی Online توسط OneClickScan

با اضافه شدن امکان جدید ویروس‌یابی Online بنام OneClickScan به ضد‌ویروس ایمن براحتی می‌توانید کامپیوترهای خود را از شر ویروس‌ها، کرم‌های اینترنتی، ترویاها، نرم‌افزارهای جاسوسی و انواع برنامه‌های مخرب خلاص نمائید.

شما نیاز به نصب هیچ برنامه‌ای ندارید! این کار تنها با یک کلیک ساده بر روی لوگوی قرار داده شده در سمت راست صفحه امکان پذیر خواهد بود.

برای اینکه بتوانید از OneClickScan استفاده کنید، می‌بایست کارت ضد ویروس ایمن را خریداری نمایید.(ویروس‌یابی رایگان است)

اطلاعات بیشتر
خرید اینترنتی

کارت ضدویروس ایمن

برای اینکه بتوانید از ضدویروس آن لاین ایمن بنام OneClickScan استفاده نمایید،می بایست این کارت را از دفتر مرکزی شرکت مهندسی مهران رایانه یا از نمایندگیهای آن خریداری نمایید.

 

به منظور استفاده از این کارت شما می توانید:

1. ابتدا به شبکه جهانی اینترنت متصل شوید.

2. برای وارد شدن به سایت ایمن آدرس www.ImenAntiVirus.com را در مرورگر سیستم خود وارد نمایید.

3. از صفحه اصلی سایت OneClickScan را انتخاب نمایید.

4. پس از وارد شدن به صفحه جدید ملاحظه خواهید نمود که 2 انتخاب خواهید داشت:Scan و Clean.

در صورتیکه میخواهید سیستم خود را تنها ویروس یابی نمایید از Scan (رایگان) و برای پاکسازی ویروسها از Clean استفاده نمایید.برای وارد شدن به این قسمت میبایست نام کاربر و رمز عبوری را که بر روی کارت ضدویروس نوشته شده،وارد نمایید.

5. در صورتیکه پس از طی مراحل فوق با مشکل مواجه شدید با بخش فنی و پشتیبانی ضدویروس ایمن واقع در شرکت مهندسی مهران رایانه تماس حاصل نمایید.

لازم به توضیح است ویروس یابی آن لاین ایمن دقیقا مشابه سایر محصولات عمل میکند و تنها تفاوت آن محدویت در تعداد دفعات و نحوه اجرای آن است.

همانطوریکه در بخش OneClickScan توضیح داده شده است،امتیاز بسیار جالب این محصول نسبت به محصولات مشابه این است که پس از اینکه عمل ویروس یابی آن لاین آغاز گردید و از این مورد مطمئن شدید میتوانید ارتباط خود را با اینترنت قطع نمایید و نیاز به اتصال مداوم نخواهید داشت.

دسته ها :
شنبه هشتم 3 1389

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

آزمایشگاه تحقیقات ویروس‌های رایانه‌ای ایمن یا "I.C.V.L "IMEN Computer Virology Laboratory  در شرکت مهندسی مهران رایانه در کشور ایران در حال فعالیت می‌باشد.

 

این آزمایشگاه از سال ١٣٧٣ بر روی ویروس‌های رایانه‌ای و همچنین ضدویروس‌ها  مطالعه و تحقیق می‌نماید. نتیجه این تحقیقات نرم‌افزار ضدویروس ایمن است که با قابلیت شناسایی و پاکسازی کامل ویروس‌های شایع در بازار نرم‌افزار ایران، اولین و تنها نرم‌افزار ضدویروس در خاورمیانه می‌باشد.

اولین محصول این آزمایشگاه نسخه تحت DOS بوده وهم اکنون نسخه‌های ویژه شبکه‌های Windows و شبکه‌های Novell Netware و نسخه تک کاربره تحت  Windows بصورت نصبی و قابل اجرا از روی سی دی عرضه شده است.

برای دریافت این محصولات می‌توانید با  نمایندگی‌های سراسر کشور یا دفتر مرکزی این شرکت به

آدرس:

تهران - انتهای آفریقا - خیابان شهید طاهری - ایثار ٣ - ایثار ٢ - شماره  ١٧ - ساختمان مهران
و یا به آدرس
تهران - خیابان جمهوری اسلامی بین جمالزاده و کارگر شماره ١١١٧ طبقه سوم و چهارم


تلفن:

٢٢٠٥٠٧٨٠ ، ٩٧-٢٦٢٠٢٤٩٣
و یا به تلفن
١٦-٦٦٩٠٠٦١١


نمابر:

٢٢٠٥٣٩٢٧ و یا ٦٦٩٠٠٦١٧

تماس برقرار کنید و یا به آدرس الکترونیکی زیر با ما مکاتبه نمایید:

Email: info@ImenAntiVirus.com

لازم به ذکر است که به خاطر حساسیت موضوع امنیت اطلاعات و همچنین پشتیبانی فنی آن توسط این آزمایشگاه در حال حاضر بسیاری از مراکز  و موسسات بزرگ دولتی و دانشگاهی و همچنین مراکز مهم نظامی کشور از  نرم افزار ضدویروس ایمن استفاده می‌کنند.

دسته ها :
شنبه هشتم 3 1389

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

ضدویروس ایمن نسخه تحت شبکه ناول

• ایجاد گزارش ویروس یابی بر روی سرور

• جلوگیری از ورود کاربران آلوده به شبکه

• ارسال پیام اخطار به مسئولین شبکه

اطلاعات بیشتر
خرید اینترنتی

نرم افزار ضد ویروس ایمن ویژه نسخه شبکه NOVELL

آزمایشگاه  تحقیقات  ویروسهای رایانه ای ایمن پس از ارائه موفق نرم افزار ضد ویروس ایمن، با توجه به نیاز بازار نرم افزار، اقدام به عرضه نسخه تحت شبکه Novell  نموده است. این نسخه علاوه بر دارا بودن تمامی مزایای نسخه تحت Dos، دارای مزایای دیگری نیز به شرح  زیر میباشد .

مزایای نسخه تحت شبکه Novell 

 

 

قابلیت نصب روی  Server  

این نسخه با قابلیت نصب روی Server ، کاربران را نسبت به استفاده از دیسکتهای  ویروس کش ایمن بی نیاز کرده وبه این ترتیب تمامی کاربران یک شبکه می توانند آن را از طریق شبکه اجرا نمایند .

قابلیت ایجاد گزارش

این نرم افزار با قابلیت ایجاد گزارش به مسئولین شبکه این امکان را می دهد که تمامی کاربران یک شبکه را تحت نظر داشته وبتوانند رد آلودگی به ویروسها را به دقت در شبکه دنبال نموده  واقدامات مقتضی را در جهت رفع یا جلوگیری از آلودگی انجام دهند . در گزارش ایجاد شده  نام کاربر، نام فایل آلوده  نوع آلودگی و زمان کشف آلودگی مشخص شده است .

قابلیت ارسال پیام اخطار به مسئول شبکه

این قابلیت که میتواند توسط Supervisor   فعال یا غیر فعال گردد به محض یافتن مورد آلودگی روی هر یک پیام اخطار برای مسئول شبکه شامل نام فایل آلوده  نوع آلودگی و نام کاربر ارسال  Work Station   می نماید .

قابلیت انتخاب یک مسیر خاص برای جستجو

قابلیت فوق این امکان را فراهم میسازد که  یک  مسیر به عنوان پیش فرض انتخاب شده  و با اجرای  نرم افزار آن مسیر به طورخودکار مورد ویروس یابی قرار می گیرد و دیگر نیازی به انتخاب مسیر از طرف کاربر نباشد .

امکان گنجاندن قابلیت ای دلخواه به سفارش مشتریان

کسانی که مایل به تهیه  و استفاده از این نرم افزار می باشد، میتوانند قابلیت ها و کاربردهای دلخواه خود را به منظور گنجانده  شدن در نرم افزار سفارش دهند تا نرم افزار بر طبق سفارش آنها تهیه گردد.

دسته ها :
شنبه هشتم 3 1389

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

ضدویروس ایمن نسخه تحت شبکه ویندوز

• امکان بروز رسانی خودکار از طریق اینترنت

• گارد فایل

• شناسایی ویروس بصورت Heuristic

• ویروس‌یابی اتوماتیک ایستگاه‌های کاری بوسیله برنامه زمانبند

• ویروس‌یابی ایستگاه‌های کاری از طریق سرور

• ایجاد گزارش ویروس یابی بر روی سرور

• شناسایی ویروس‌های مقیم در حافظه

اطلاعات بیشتر
خرید اینترنتی

 

نرم افزار ضد ویروس ایمن ویژه شبکه های Windows

  آزمایشگاه  تحقیقات  ویروسهای رایانه ای ایمن پس از ارائه موفق نرم افزار تک کاربره ضد ویروس ایمن، با توجه به نیاز بازار نرم افزار، اقدام به عرضه نسخه تحت شبکهWindows   نموده است. که نتیجه آن نسخه ویژه شبکه‌های NT ، Advance Server 2000 و Windows Server 2003  (با ایستگاههای کاری Windows 9x Windows ME ، Windows2000 و Windows XP) می ‌باشد.

این نرم‌افزار شامل سه برنامه  ضدویروس ایمن، کنسول مدیریت ایمن و زمانبند ایمن بوده و دارای ویژگیهای زیر می ‌باشد.

مزایای نسخه تحت شبکه Windows

 

 

اولین پشتیبانی کننده ویروس‌های شایع (ایرانی / خارجی)

با توجه به ارتباط گسترده این شرکت با تعداد زیادی از کاربران در سراسر ایران، ویروس‌های شایع خیلی سریع به این شرکت رسیده و ضدویروس آن در اسرع وقت آماده می‌گردد.

بهترین پشتیبانی کننده ویروس‌های ایرانی

از آنجاییکه اغلب ویروس‌های ایرانی در سطح بین المللی شایع نیستند، لذا ضدویروس‌های خارجی فقط در موارد اندکی قادر به شناسایی ویروس‌های ایرانی هستند که از این تعداد نیز درصد کمی را پاکسازی می‌نمایند.

پاکسازی صد در صد ویروس‌های قابل شناسایی

ضدویروس‌های خارجی با توجه به عملکردشان و به اذعان تهیه‌کنندگان آنها تعداد زیادی از ویروس‌هایی را که می‌شناسند، پاکسازی نمی‌کنند ولی ضدویروس ایمن تمامی ویروس‌هایی را که می شناسد، به طور کامل پاکسازی نیز می نماید.

رابط کاربر زیبا و دوزبانه (فارسی/ انگلیسی)

نسخه تحت Windows ایمن دارای محیطی زیبا بوده و گزینه‌های مختلف آن به صورت دو زبانه می‌باشد که این مسأله استفاده از آن را برای کاربران فارسی زبان به ویژه کاربران نسخه DOS ، به مراتب آسان کرده است. همچنین سعی شده است تنظیمات برنامه بسیار آسان و به دور از هرگونه پیچیدگی برای کاربران غیرحرفه‌ای باشد.

امکان ویروس‌یابی ایستگاه‌های کاری به صورت اتوماتیک به وسیله برنامه زمانبند (Scheduler) یا به صورت دستی

با این قابلیت مدیر شبکه این امکان را دارد که در صورت نیاز، ضدویروس ایمن را بر روی هر یک از ایستگاه‌های کاری و به صورت از راه دور (Remote) اجرا نماید. علاوه بر این با استفاده از برنامه زمانبند(Scheduler) این نرم‌افزار می‌توان برای هر یک از کامپیوترهای موجود در شبکه جدولی برای ویروس‌یابی اتوماتیک به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و سالیانه تشکیل داد تا بر اساس این جدول زمانی، ویروس‌یاب به صورت اتوماتیک و از راه دور بر روی ایستگاه‌های کاری اجرا گردد. این جدول زمانی بر روی Server ایجاد شده و اجرای ضدویروس بر روی ایستگاه‌های کاری، با کنترل Server انجام می‌پذیرد. در این حالت ویروس‌یاب در پس‌زمینه (Background) اجرا شده و مزاحمتی برای کاربر ایجاد نمی‌کند.

 ارسال اتوماتیک فایل گزارش ویروس یابی هر ایستگاه کاری برای Server

ضدویروس ایمن در هر بار اجرا روی ایستگاه های کاری، گزارشی از عملیات ویروس یابی را به صورت خودکار برای سرور ارسال می کند و مدیر شبکه با استفاده از نرم افزار کنسول مدیریت ایمن می تواند همواره آخرین آمار گزارش ویروس یابی روی ایستگاه های کاری را داشته باشد.

مدیریت برنامه های اجرا شده روی ایستگاه های کاری از روی Server

مدیر شبکه قادر است همواره لیستی از برنامه های در حال اجرا روی هر یک از ایستگاه های کاری را داشته باشد و در صورت لزوم جهت پاکسازی ایستگاه کاری  و یا به دلایل امنیتی، بعضی از برنامه ها را Terminate کند.

 قابلیت دریافت گزارش ویروس‌یابی ایستگاه کاری

با استفاده از این قابلیت، فایل گزارش ویروس‌یابی هر ایستگاه کاری برای کامپیوتر Server ارسال شده و مدیر شبکه می‌تواند با بررسی فایل‌های گزارش، رد آلودگی در شبکه را دنبال نموده و ایستگاه‌های کاری پرخطر را شناسایی نماید.

 بروز رسانی ضد ویروس ایمن

با این قابلیت میتوان با بروز نمودن سرور کلیه رایانه های داخل شبکه را توسط خود سرور بروز نمود.

دریافت اخبار جدید از سایت ایمن به صورت اتوماتیک و یا دستی

ضدویروس ایمن به صورت اتوماتیک ( و یا طبق setting کاربر) با وصل شدن به سایت ایمن همواره آخرین اخبار در مورد ویروس ها را در اختیار کاربر قرار می دهد. اخبار سایت ایمن اغلب شامل هشدارهایی در رابطه با شیوع انواع ویروس ها می باشد.

  Guard در محیط Windows

این قابلیت جلوی کپی، اجرا و یا هر گونه استفاده دیگری از فایل‌های آلوده را گرفته و سدی محکم در مقابل ورود ویروس‌ها به داخل سیستم ایجاد می‌نماید.

قابل ذکر است که  این قابلیت در آینده نزدیک به سیتم اضافه خواهد گردید.

  در دسترس بودن طراحان و تولید کنندگان نرم‌افزار

چون طراحان ضدویروس ایمن در داخل کشور بوده و به صورت تلفنی یا حضوری قابل دسترس می باشند، در مواردی که کاربران با مشکلی مواجه شوند، بسیار راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانند با آنها ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را مطرح نمایند.

دسته ها :
شنبه هشتم 3 1389
X